Odpowiedzi

2009-10-27T19:58:35+01:00
tansze- 6 zł
droższe- 9zł

9* 4 = 36 zł
6* 6 = 36 zł

Nie wiem dlaczego, ale tak jest na pewno dobrze, bo jeśli 4 dodasz do 6to masz 10 kg, a mają byc za taką sama kwotę, więc
4 kg za 36 zł
6 kg za 36 zł
1 5 1
2009-10-27T19:59:14+01:00
6 kg tanszych 6kg*6zł =36
4kg drozszych 4kg*9zł = 36
2 3 2
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-27T20:03:46+01:00
X- ilość czereśni po 6 zł
y- ilość czereśni po 9 zł
x+y=10
6x=9y
obliczmy
x=6 kg
y=4 kg
1 5 1