Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-21T20:57:26+01:00
X cena za kilogram bananow
4/5 * 2000 = 1600 kg ( sprzedana z zyskiem 12%)
400 kg sprzedanych z zyskiem 5%

112%x * 1600 + 105%x * 400 = 2000x + 424
1792x + 420x = 2000x + 424
212x = 424
x = 2

2000* 2zl = 4000zl cena wszystkich

Licze na najlepsze:).

9 3 9