Odpowiedzi

2010-03-22T16:01:54+01:00
2010-03-22T16:02:55+01:00
5kgpodzielone przez 5 zl=1zl 50kg razy 1 zl=50 zl Ola zaplacila za 50 kg jablek 50 zl
2010-03-22T16:06:18+01:00
50kg*1zł=50 zł
odp 50kg jabłek będzie kosztowało 50 zł