Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-22T16:33:37+01:00
0,75 kg*24,4 = 18,3 zł- ser
0,2*36= 7,2 szynka
1,6*26=41,6- mięso
0,4*12=4,8 zł- pomidory

0,75+0,2+1,6+0,4=4,55 kg
18,3+7,2+41,6+4,8=65,9 cena zakupów
2 5 2
2010-03-22T16:35:18+01:00
0,75x24,4=18,3zł
0,2x36=7,2zł
1,6x26=41,6
0,4x12=4,8zł
18,3+7,2+41,6+4,8=71,9zł


0,75+0,2+1,6+0,4=2,95kg
2 5 2
2010-03-22T16:37:35+01:00
¾kg = 0,75 kg


24,42 * 0,75 = 18,2 zł
36 * 0,2 = 7,2zł
1,6 * 26 = 41,6zł
12 * 0,4 = 4,8


Waga: 0,75 + 0,25 + 1,6 + 0,4 = 3kg
Cena : 18,2 + 7,2 + 41,6 + 4,8 = 71,8 zł
1 4 1