Odpowiedzi

2010-03-22T16:41:18+01:00
Przed komputerem spędzam całe popołudnie.Mogę tam porozmawiać ze znajomymi.Sluza mi do tego np.gg,skype. Mogę również pograć w gry naukowe.Mogę za pomocą interentu rozwiązać trudne,wymagajace skomplikowanych odpowiedzi zadania. Mogę dowiedziec sie np przez np. co było w szkole.
1 5 1
  • cck
  • Początkujący
2010-03-22T16:41:32+01:00
Bez komputera moje życie byłoby nudno.
komputer jest jak przyjaciel zawsze pomoże ,napisze pracę domową ( internet).
jednym słowem ułatwia nam życie, bo oprócz dostępu do internetu możemy pisać różne prace w programach do pisania ściąg.
przy komputerze możemy się zrelaksować- posłuchać muzyki, obejrzeć film.
komputer to jeden z najbardziej powszechnych urządzeń służących do kontaktowania się z innymi ludźmi np. przez gg i skype.
2010-03-22T16:58:56+01:00
The computer is my life, as it means that I'm always up to date. Every day I use the opportunities they give me. I play games, watch movies, listen to music and use the various parties to make up homework. I have a internet connection through which I have profiles on various social networking sites, and contact with friends. I'm also always the computer with up to date, because I always try to read the messages posted on various sites on the Internet. The computer allows me to have music and photo album. On your computer, it can correctly and without error writing to develop language to Polish. I search interesting recipes for delicious and tasty dishes, which makes my mom on weekends. My dad browse listings, because she likes to buy cheap and provided reliable company. Despite the fact that the computer is my life and so do not forget about the real world.


Komputer to moje życie, ponieważ dzięki niemu jestem zawsze na bieżąco. Codziennie korzystam z jego możliwości jakie mi daje. Gram w gry, oglądam filmy, słucham muzyki i korzystam z różnych stron do odrobienia prac domowych. Posiadam też internet dzięki, któremu posiadam profile na różnych stronach społecznościowych i kontaktuję się z przyjaciółmi. Jestem też dzięki komputerowi zawsze na bieżąco, bo zawsze staram się czytać wiadomości umieszczone na różnych stronach w internecie. Komputer umożliwia mi posiadanie albumu muzycznego i fotograficznego. Na swoim komputerze mogę też poprawnie i bez błędów językowych pisać wypracowania na język polski. Wyszukuję ciekawe przepisy na pyszne i smakowite dania, które robi w weekendy moja mama. Mojemu tacie przeglądam aukcje, bo bardzo lubi kupować tanio i prze sprawdzone firmy. Mimo to, że komputer to moje życie to i tak nie zapominam o realnej rzeczywistości.
4 4 4