Odpowiedzi

2010-03-22T19:32:36+01:00
Czy we współczesnym świecie spotykamy się z przejawami miłości do ojczyzny? Moim zdaniem tak. Nie jest to zjawisko częste, lecz w wielu nas drzemie wielka miłość do ojczyzny.
Moim pierwszym argumentem są uroczystości patriotyczne. Wielu z nas podczas świąt państwowych wywiesza w domach flagi, które mają symbolizować pamięć o naszej historii i ojczyźnie. Ten mały skrawek materiału ma oznaczać, że w dzisiejszych czasach nie wstydzimy się swojego pochodzenia. Jesteśmy dumni z naszego pochodzenia.
Często chodzimy do kościoła i modlimy się za naszą ojczyznę i za ludzi, któzy zgineli za naszą wolność. Miłość do ojczyzny może się ujawniać w naszej mowie. Gdy wyrażamy się o naszej ojczyźnie z szacunkiem i z dumą to jest największy szacunek jaki możemy jej oddać.
Moim kolejnym argumentem jest poznawanie naszgo kraju, historii i tradycji. Uczesticząc w życiu politycznym oraz podtrzymując polskie tradycje ujawniamy nasze uczucia do ojczyzny i społeczności, w której żyjemy.
Podsumowując moje argumenty stwierdzam,że w dzisiejszych czasach spotykamy się z przejawami miłości do ojczyzny. Wiele ludzi jest dumnych ze swojego pochodzenia i kroju. Udowadniają to w różnych sytuacjach i okolocznościach. Z takich postepowań powinniśmy brać przykład.
7 4 7