Odpowiedzi

2010-03-22T19:29:42+01:00
Moja koleżanka ma na imię Ania. Ma ona niebieskie oczy i długie brązowe włosy. Jej twarz jest owalna. To miła i sympatyczna dziewczyna. Pomoże ci gdy jesteś w potrzebie. Zawsze doradzi co dobre a co złe. Bardzo lubi skakać na skakance i jeźdżić na rowerze. Natomiast jej hobbym jest pływanie. Miała 3 miejce w pływanie stylem dowolnym. Bardzo ją lubię..

myśle że pomogłam
1 1 1
2010-03-22T19:51:11+01:00
Postacią, którą opisuję, jest moja najlepsza pryjaciółka - Anna. Poznałam ją w zerówce i od tego czasu nasza przyjaźń trwa niezmiennie. Ania teraz ma .... lat i chodzi .... do klasy. Jest ciemną blądynką o niebieskich oczach. Twarz ma pociągłą, długi nos i małe malinowe usta.
Ma bardzo dobry gust, zawsze jest ładnie ubrana, stosownie do danej sytuacji. Jej styl jest orginalny, ponieważ nie naśladuje dosłownie mody, lecz wybiera z niej wszytko to, w czym jej jest do twarzy.
Imponuje mi jej sposób bycia. Ania w każdej sytuacji jest zrównoważona, opanowana zachowuje się pewnie i spokojnie. Nisi się dumnie, jest pewna siebie, ale nie jest zarozumiała.
Anna z czułością i wrażliwościąreaguje na troski i smutki swych przyjaciół. Wiele razy pocieszała mnie, gdy miałam kłopoty lub gdy byłam smutna. Lecz czasami kłucimy się, czego potem bardzo żałujemy.
Ania stara się pomóc słabszym uczniom w nauce. Dlatego właśnie ma dużo przyjaciół i kolegów, którzy uważają ją za mądrą i dobrą dziewczynę.
Trochę dużo..., ale wybierz sobie te najlepsze kawałki:):)
pozdr.!
1 4 1