Odpowiedzi

2010-03-23T17:17:15+01:00
Cena za 1 kg-7,50.
Wartość -9,30.
9,30:7,50=1,24
Odp.MAsa ___1,24____.
2 5 2
2010-03-23T17:18:27+01:00
Xkg - 9,30
1kg-7,50
7,50x=9,30 obie stro podzilic przez 7,50
x=1,24kg
1 5 1
2010-03-23T17:25:10+01:00
9,30zł:7,50zł = 1,24

masa: 1,24kg
4 1 4