Odpowiedzi

  • inK
  • Początkujący
2010-03-23T18:07:46+01:00
Jogurt sie bardziej oplaca bo 12,5
x 1,45
=18,12
2010-03-23T18:08:01+01:00
1,55zł za 13,5dag=
około 11,4gr. za dag jogurtu

1,45 za 12,5dag=
11,6gr. za dag jogurtu

Odp:Bardziej opłaca się kupić jogurt gruszkowy.