Prosze wszystkich o pomoc musze napisać na jutro prace z angielskiego :( a jestem kompletnie lewy...praca ma zawierac tresci : i nosi temat :

Jesteś na kursie językowym w Londynue. Twoja kolezanka z Polski przyjeżdża dziś do Ciebie z wizytą nie możeszx po Nia wyjść na lotnisko, gdyż masz dłużej zajęcvia, i piszesz do swojego wspułlokatora krótką wiadomość w której prosisz o to zeby pojechal odebrac twoja kolezanke i podajesz godzinę przylutu samolotu, opisujesz krótko wygląd zewnętrzny koleżanki, napisz jak ja można rozpoznać podaj jakis charakterystyczny szczegół.

Prosze o napisanie mi tej pracy po angielsku i o napisanie Jej w przetłumaczonej na Jezyk polski wersji...
Bardzo wszystkim dziekuje (oddaje wszystko punkty jakie mam) ;( DZIEKUJE WSZYSTKIM :)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-23T22:04:34+01:00
Hey Brad,

My friend from Poland is coming today, but unfortunately I can't pick her up, because I have school until late afternoon.

Could you please go to the airport and pick her up? Plane from Warsaw is landing at 3:15 pm. Girl's name is Anna, she has blue eyes and she's very skinny and quite short. She has red hair so I bet you won't have problems to find her.

Thank You
XYZ

Hej Brad,
Moja kolezanka z Polski przyjezdza dzisiaj, ale niestety nie moge jej odebrac bo mam zajecia do poznego wieczora.

Moglbys pojechac na lotnisko i ja odebrac? Samolot laduje o 15:15. Dziewczyna ma na imie Ania, ma niebieskie oczy, jest bardzo chuda i dosc niska. Ma czerwone wlosy wiec moge sie zalozyc ze nie bedziesz mial problemu z jej zauwazeniem ;)

Dzieki

XYZ