Odpowiedzi

2012-07-22T19:24:53+02:00

                          Drogie Koleżanki, Koledzy !


      Celem naszego dzisiejszego spotkania jest przypomnienie wszystkim uczniom o konieczności przyłożenia się do nauki, bo egzaminy są już wkrótce.
      Drodzy Słuchacze ! Warto zadbać o naszą wiedzę , ponieważ tylko wtedy bedziemy mogli marzyć o dobrej szkole. Nie przykładając się do nauki niczego w życiu nie osiągnięmy, a przecież nie o to nam chodzi ? Chyba kazdy chce zdobyć dobra posadę, a moze nawet zrobić wielką karierę ? No, ale osiągnąć  możemy to tylko poprzez systematyczna naukę i przygotowanie się do egzaminu.
      Drodzy Uczniowie ! Myśle , ze niektórzy z Was moga być bardzo zesteresowani zblizajacym sie egzaminem , ale zapewniam Was , że to zdenerwowanie jest zupenie niepotrzebne w sytuacji , kiedy uczeń wczesniej był pracowity i zaangazowany w sprawy szkolne. Ilu z Was pilnie się uczyło każdego dnia ? Kto uważał na lekcjach ? Kto był solidny i wytrwały ? Ci którzy do tej pory nie przykładali sie do nauki i byli nieco leniwi mają teraz okazję , aby to szybko naprawić. Wkrótce są egzaminy , ale jest jeszcze czas żeby zrobić powtórki z ważnych materiałów szkolnych.
      Drogie Koleżanki, Koledzy ! Egzamin jest dla nas jak test naszej wiedzy , więc postarajmy się , aby wypaść w nim jak najlepiej. Tylko od nas samych zależy jaki będzie ostateczny wynik, a myślę , że każdemu zależy na wysokiej ocenie, więc przyłóżcie się do egzaminu póki jest jeszcze czas. Życzę wszystkim powodzenia.

1 1 1