Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-23T22:06:19+01:00
6kg razy 2,20 zł =13,20 zł
17,40-13,20=4,20
Odp. Za pomarańcze zapłacono 4,20

Liczę na naj ;)
2010-03-23T22:08:11+01:00
6*2,2=13,2
17,4-13,2=4,2
odp: kilo pomaranczy kosz. 4,2 zł