Muszę zrobić sprawozdanie o smoku.Chodzi mi o to żebyście napisali mi sprawozdanie o tym, że np.Poszłam do lasu i zaczoł padać deszcz wtedy zobaczyłam smoka.Proszę tęż o wygląd tego o to smoka,co robił gdy mnie zobaczył.
Bardzo proszę o pomoc!
Dziękuje i pozdrawiam !

1

Odpowiedzi

2010-03-24T17:14:58+01:00
Dnia 15.08.2009roku jedziemy na wycieczke do Kórnika. Jestem tym bardzo podekscytowana, że będę mogła zwiedzić ruiny zamku, w którym jak mówi legenda jest ukryty smok.
Niektórzy uczestnicy wycieczki postanowili zakupić pamiątki, a ja z moją koleżanką poszłyśmy pozwiedzać ruiny z zamku. Nagle, zamek zaczął się trząść, a spod ziemi wynurzyła się wielka, okrągła głowa z czerwonymi oczyma. Był to smok. Ciało miał pokryte łuskami -srebrno-czarnymi, tułów pulchny, a ogon bardzo długi osiągający pare kilometrów, a może i więcej. Szpiczaste ręce i nogi jeszcze bardziej nas przestraszyły. W legendzie zamku było napisane, że smok ma straszne łaskotki. Chciałam go mu to umilić, ale...postanowiła,że zrobimy sobie z nim zdjęcie. Lampa od aparatu błysnęła, a smok omdlał i ze strachu zszedł do swojjej groty. Teraz z... wspominamy tę wycieczkę.Zdjęcie, które zrobiłyśmy zostało umieszczone na gazetce szkolnej.


W miejsce kropek wstaw imię
3 3 3