Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-24T17:05:17+01:00
0,4kg - 4,44zł
1,3kg - x zł
---------------------
0,4x=4,44*1,3
0,4x=5,772 /:0,4
x=14,43zł
1 5 1
2010-03-24T17:06:08+01:00
0.4kg-4.44zł
1.3kg-X
1.3kg*4.44zł=5.772zł=5.73zł
1 5 1
2010-03-24T17:06:54+01:00
0,4->4,44
1,3:0,4=3,25
3,25*4,44=14,43

1,3kg ciastek kosztuje 14,53