Odpowiedzi

2010-03-24T18:43:18+01:00

Reklama w Relax.pl

Relax.pl to nowoczesny serwis o tematyce turystycznej, oferujący na swoich stronach produkty renomowanych touroperatorów oraz dający użytkownikowi możliwość oceniania i wyrażania opinii na temat wycieczek, zdobycia dodatkowych informacji w przewodniku po krajach i miastach oraz w poradniku dla wyjeżdżających.

Serwis Relax.pl to odpowiednie miejsce na reklamę Państwa firmy, ponieważ jego użytkownicy to osoby aktywne, poszukujące informacji i otwarte na nowe doznania. Serwis powstał w maju 2008 roku i z miesiąca na miesiąc notuje coraz większą ilość użytkowników i zadowolonych klientów.

Oferujemy różnorodne możliwości reklamowe, od tradycyjnych reklam internetowych, po indywidualne rozwiązania dostosowywane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Równocześnie stale rozszerzamy zakres świadczonych przez nas usług, uruchamiając nowe funkcjonalności serwisu i dodatkowe propozycje.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 0 345 657 876 lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Podaj swoje dane kontaktowe:

Zapytanie:
Nazwa firmy:
Imię i nazwisko:
Telefon:
Email:

Gwarantujemy pełną poufność przesłanych informacji, które zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do sporządzenia wstępnej oferty. Nie chcemy otrzymywać niezamawianej korespondencji handlowej, dlatego prosimy o nieprzysyłanie tą drogą ofert niezwiązanych z reklamą w serwisach GuGu.; ]
2 5 2