×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-10-29T14:44:17+00:00
Moim zdaniem nie powinno handlowac sie w niedziele oraz swieta. Jest to taki dzien w ktorym powinny przebywac ze soba razem rodziny. Niedziela jest od tego aby odpoczywac, a nie pracowac. Sa takie sklepy ktore czynne sa w niedziele i to mnie najbardziej denerwuje ze matki ktore maja dziecxia pracuja w nich a nie sa ze swoimi dziecmi. Totalny minus.
0 0 0
2009-10-29T14:56:52+00:00
Coraz częściej spotykamy się z faktem iż kiedy wychodzimy w niedzielę z domu, widzimy wiele osób wracających z wielkimi siatkami z zakupów. Poniekąd można to uznawac jako normalny dzień, i coś gdzie można chodzic i kupowac różne potrzebne rzeczy. Ale czy handel w niedziele, i święta jest dobry. ?
Od niepamiętnych czasów, dziadkowie i rodzice uznawali że niedziela to czas pójścia do kościoła, i spędzania czasu z rodziną. lecz ostanio zaczęto niedziele uznawać za normalny dzień w którym wszytskie galerie handlowe są otwarte, i czekają na klijentów. A przecież nie jest bardzo ciężko wygospodarować sobie czas w sobotę popołudniu lub w inny dzień na zakupy, a ten jeden wolny dzień odpoczywać. Zdaniem wielu osób firmy które otwierają sklepy i inne przedśiębiorstwa są poprostu bezmyslne. Nawet sami własciciele nie rozumieją że pracownicy chcieliby miec wolny dzień w niedziele lub święto.
W dwudziestym pierwszym wieku handel jest rozwinięty pod takim kontem że sprzedarz w niedziele i świeta napewno nei zniknie, chyba że dzięki ustawie. lecz chyba w dalekiej przyszłości można się czegoś takiego spodziewać. narazie ludzie którzy lubią kupowac w tych dniach, nie przestaną tego robić, a ci którzy spędzają ten czas z rodziną mogą dawac im przykład.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci