Odpowiedzi

2010-03-24T21:07:15+01:00
Ze świata : katastrofa kolejowa w Norwegii pociąg wpadł do wody są ofiary podpalony policjant w Polsce podczas akcji komorniczej metalowy klucz strzaskał głowę 4 letniego dziecka wydarzenie było na śląsku policjanci znależli 10 tysięcy krzaków konopii w podpoznańskiej wsi
1 3 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-24T21:18:32+01:00
Z kraju:

1.prezydent USA Barack Obama rozmawiał z kanclerz Niemiec Angelą Markel,premierem Wielikiej Brytani Gordonem Brownem i prezydentem Francji Nicolasem Sarkozym na temat dalszych kroków wobec Iranu.
2.Prezydent Francji Nicolas Sarkozy zapewnił,że jest gotow na"kryzys w Europie",bu bronic wspólnej polityki rolnej Uni Europejskiej,której Francja jest najwiekszą beneficjentką.
3.44-letni Artur Parys został skazny na dozywocie za okaleczenie i uduszenie Justyna Miszczyk.Niestety to nie pierwsza zbrodnia której dopuścił się mężczyzna.

Ze świata:1.Niemiecki rząd postanowił zoraganizować okrągły stół,poświęcony przypadkom molestowania dzieci w szkołach i instytucjach kościelnych.
2.Wysoki przedstwiciel władz amerkańskich potwierdził,że Biały Dom pozostaje w kontakcie z rządami Republiki Czeskiej i Rosji w sprawie podpisania nowego amerykańsko-rosyjskiego układu o ograniczeniu strategicznych arsynałów jądrowych w Pradze.
3.Senat rozpoczoł debatę nad korektą uchwalonej juz ustawy o reformie opieki zdrowotnej.Republikanie planują skorzystać z tej okazji,aby zmienić ustawę i popsuć propagandowy efekt reformy,uznanej za wielki sukces prezydenta Baracka Obamy.
1 5 1