Odpowiedzi

2010-03-24T23:41:41+01:00
Kg jablek-5zł
10kg*5zł=50zł
50+5.90=55.90zł

odp: Mama miała przy sobie 55 zł i 90 gr.
1 5 1
2010-03-24T23:42:02+01:00
10*5=50zł- Tyle zapłaciła mama za 10kg jabłek.
50+5,9= 55,9 Tyle pieniędzy miała mama
1 5 1
2010-03-24T23:42:31+01:00
10*5 = 50
50+5,90 = 55,90
1 3 1