Odpowiedzi

2010-03-25T13:02:25+01:00
30 uczniów
495 zł wszystkie bilety
x= cena 1 biletu

30x=495/30
x=16,50 zł

1 bilet kosztował 16,50 zł
7 3 7
2010-03-25T13:02:27+01:00
495zł / 30 = 16,5 zł
Odp. Jeden bilet kosztuje 16.50 zł
6 5 6
2010-03-25T13:02:32+01:00