Odpowiedzi

2009-10-29T17:18:12+01:00
2009-10-29T17:19:01+01:00
Jeśli kupiły po 1½m takiego samego materiału, to obie zapłaciły tyle samo, czyli 75zł (materiał kosztuje 50zł za metr)
  • Użytkownik Zadane
2009-10-29T17:21:22+01:00
X -> Cena za 1 m materiału materiału
75zł -> Cena za 1,5m materiału
1,5x=75
Czyli :-)
1,5x=75

Odp: Pani Kasia zapłaciła 75zł