Odpowiedzi

2009-10-29T17:22:36+01:00
1360/3,2=425

Odp:Zapłaci za 1 m 425
1 5 1
2009-10-29T17:23:47+01:00
1360÷3,2=425

Spr:
1m = 425
3,2m = 425*3,2 = 1360

ODp: Za 1 m trzeba zapłacić 1360 zł.
2 3 2
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-29T17:26:18+01:00
3,2 a = 32m²
32m² = 1360zł
1360zł : 32 = 425zł

Odp.: Cena 1m² działki wynosi 42,5zł = 42zł 50 gr.
1 5 1