Odpowiedzi

2010-03-25T16:47:21+01:00
73,90:3=24.6 zł
odp. kilo cukierków kosztuje 24.6zł
2010-03-25T16:49:57+01:00

3kg------------- 73,80
1kg------------- x

3x=73,80/:3
x=24,60 zł

odp.: 1 kg takich cukierków kosztuje 24,60zł.