Odpowiedzi

2010-03-25T17:38:27+01:00
MYŚLĘ ŻE TA BAJECZNA I CZARODZIEJSKA KRAINA, MUSIAŁABY PRZEDE WSZYSTKIM BYĆ POŁOŻONA Z DALEKA OD "KŁOPOTÓW". BYŁABY BARDZO KOLOROWA, ATMOSFERA WSRÓD LUDZI BYŁABY PRZYJACIELSKA, PRZEMIŁA,LUDZIE W TAKIEJ KRAINIE Z PRZYJEMNOŚCIĄ WYMIENIALIBY SIĘ SWOIMI POGLĄDAMI, UDZIELALI DOBRYCH I SPRAWDZONYCH RAD. CZŁOWIEK BARDZO TĘSKIŁBY ZA POWROTEM DO TAKIEJ KRAINY, PONIEWAŻ DAWAŁABY MNÓSTWO SIŁY DO ŻYCIA W SZARYM NASZYM ŚWIECIE.
2 4 2
  • Użytkownik Zadane
2010-03-25T17:40:14+01:00
Mephidross położone jest na zachodzie kraju i jest największa ze wszystkich. Ma dostęp do morza podobnie jak pozostałe. Jest jakby centrum Elodamnu. Na północy Mephidross jest Nizina Oneańska oraz Góry Wulkaniczne. Przez tą część płyną 2 rzeki: il-Onean i in-Kazam wypływająca z Gór Wulkanicznych. Na północnym – zachodzie leży duże miasto zwane Oneanem. Jest to drugie co do wielkości miasto, zaraz po Aphetto. Na południu krainy są Wyspy Korsarzy, na których założone zostało miasto Solatri oraz Nizina Przymorska. Na brzegu krainy, zaraz przy Rafie Perłowego Trójzęba, położone jest miasto Lat-Nam, w którym istnieje jedyna szkoła magii w Elodamn. Przez tą część płynie jedna rzeka, zwana Il-Nam-Vec, od której pochodzi nazwa morza do którego wpływa. W głębi krainy, także na Nizinie Przymorskiej jest położone miasto Ghitu. Zachód krainy jest przecięty przez rzekę Undook, wypływającą daleko na wschodzie z Jeziora 3 Kręgów. Rzeka Undook przecina Puszczę Dookwoodu, w której w północnej części mieści się miasto Norwood. Zaraz przy Puszczy Dookwoodu płyną rzeki Weatherlight i in-Kazam. Na zachodzie kraju, zaraz przy ujściu Undooku leży Aphetto, największe miasto Elodamn, a także Wyspy Rogu, na których leżą miasta Il-Vec i Rootwater. Nie daleko od Gór wulkanicznych leży miasto en-Vec.
4 2 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-25T17:40:17+01:00
Moim zdaniem idealna kraina to niezwykłe miejsce, za którym tęsknią wszyscy, ale nie wszyscy tam mogę wejść.
Idealna kraina to dla mnie miejsce, gdzie się odpoczywa, relaksuje. Czas tam jest nie waży,wszystko dzieje się w tempie własnego życia. Wszystko jest tak jakbyśmy zapragnęli. Śpiewają ptaki, kwitną kwiatki, drzewa, trawa... Wszystko jest piękne i czarujące, kolorowe i bajeczna, jak każdy by tylko marzył. Cały czas odpoczywamy...Spędzamy go miło z przyjaciółmi, rodziną,jak tylko chcemy. W idealnej krainie zawsze mamy co robić,jeśli oczywiście chcemy.
2 2 2