Odpowiedzi

2010-03-25T17:40:45+01:00
O,4*8,20zł+0,75*2.60zł= 3,28zł+1,95zł= 5,23zł



Napewno tak:)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-25T17:41:52+01:00
40 dag kiwi to inaczej 0,4kg kiwi
o,4*8,2=3.28
3/4kg jabłek to inaczej 0,75kg jabłek
0,75*2,60=1,95
3,28+1,95=5,23
Odp.:Ania zapłaciła 5,23zł
2010-03-25T17:42:19+01:00
40 dag = 0,4 kg po 8,20zł/kg - kiwi
3/4kg = 0,75 kg po 2,60zł/kg - jabłka

0,4*8,20=3,28 zł
0,75*2,60=1,95

3,28+1,95=5,23 zł

Odp.Ania zapłaciła za owoce 5,23 zł.