BARDZO PILNE!!!! PROSZĘ POMÓŻCIE!!!

1.Napisz artykuł ,np. do gazetki szkolnej na temat dobrego i złego wpływu internetu na młodych ludzi.

Napiszcie tak chociaż na pół strony w zeszycie. Daje 30 pkt. i najlepsza prace nagrodzę najlepszą !!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-25T18:04:28+01:00
Internet bardzo niekożystnie wpływa na ludzi młodych. Większość z terażniejszej młodzieży spędza przed komputeram prawie pół dnia! Internet może prowadzić do zakłóceń psychicznych człowieka. Wpływa niekorzystnie na jego umysł i komcentrację. Młodzież przez to często ma problemy z nauką i z hamowaniem agresji. Internet uczy przemocy i żle wpływa ne nerwy człowieka. Stajemy sie nerwowi, wszystko nas drażni...to oznaki wpływu internetu.
Istnieją różne portale gdzie dochodzi do przemocy i znęcania internetowego. Nienależy nawiązywać przez internet żadnych bliższych znajomości z obcymi osobami. Ponadto długa praca przy komputerze niszczy zdrowie oraz psuje oczy. Osoby młode powinny jak najmiej kożystać z internetu.
Internet ma też dobre strony. Zapewnia nam rozrywkę i odciąga od domowych obowiązków. Młodzieży często pomaga w zadaniu domowym. Można się z internetu wiele dowiedzieć o świecie oraz nauczyć logicznie myśleć. Internet to zapewnienie komunikacji między rówieśnikami. W dzisiejszych czasach prawie wszyscy korzystamy z internetu.
1 5 1