Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-25T20:16:08+01:00
1,5kg-18zl
0,05kg-x

x=0,9/1,5
x=0,6zl
tyle kosztowalaby porcja 50g lodow dla pierwszego wariantu,teraz porownujemy ceny za 50 gr w obu przypadkach

0,6zl/1,2=1/2

w pojemn.sa 2 razy drozsze
2010-03-25T20:17:03+01:00
Duze lody: 1500g za 18 zł
15 g za 0,18 zl
5g za 0,06 zl
50 g za 0,60 zl(60 gr)

male lody: 1zl 20 gr
1,20:0,60=2
odp sa drozsze 2 razy