×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

,,nie ma dwóch identycznych spektakli ,gdyż nie ma dwóch identycznych widowni.czy zgadzasz się z tym stwierdzeniem .uzasadnij swoją wypowiedź ;)

na jutro ;)
pomocy ;)
3

Odpowiedzi

2009-10-29T18:32:50+00:00
Myśle że mogłabym się zgodzić z tym stwierdzeniem, ponieważ każda widownia reaguje inaczej na dany spektakl, np. w czasie wystawiania jednego spektaklu, widownia ogląda to z zapałem i podziwem dla innej zaś ten spektakl może wydawać się nudny. Zależy od człowieka, czy go to interesuje czy nie. Nigdy nie powtarzają się te same widownie. Takie jest moje zdanie.
23 4 23
2009-10-29T18:37:08+00:00
Oczywiście że zgadzam się z tym stwierdzeniem. Uważam,że jest ono prawdziwe ponieważ każda osoba oglądająca jakiś spektakl np. w teatrze interpretuje go na swój sposób. Tak samo jest w przypadku odgrywania jakiejś roli na scenie każdy przedstawi swojego bohatera w inny sposób nikt nie jest w stanie zagrać tak samo:)
33 4 33
2009-10-29T18:40:13+00:00
Zgadzam się z tym stwierdzeniem ponieważ uważam że każda widownia jest inna ponieważ np. jednej może się spektakl podobać,innej może się podobać tylko połowie ludzi,a drugiej połowie nie,niektórzy mogą się nudzić gdyż nie interesuje ich tematyka spektaklu,inni zaś mogą być bardzo zainteresowani owym spektaklem ponieważ do jest ich hobby,inni mogą uważać że ten spektakl jest bez sensu, jeszcze inni że jest wspaniały...Niektórzy mogą stwierdzić że jest śmieszny,a innym nie...Poza tym widownia zawsze jest inna ponieważ są inni ludzie :)Ja rozumiem to tak i mam nadzieję że pomogłam ...
59 2 59
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci