Odpowiedzi

2010-03-26T07:18:12+01:00
250-(x*6,75)-11=260-(x*8,5) , gdzie x oznacza ilość "odejmowań"
250-6,75x-11=260-8,5x
1,75x=21
x=12

odp. trzeba odejmować 12 razy
48 4 48
2010-03-26T07:19:36+01:00
250- 6,75 = 143,25
260-8,5= 251,5

143,25 - 6,75=136,2
251,5-8,5= 243

136,2-6,75=129,45
243-8,5=234,5

129,45-6,75=122,7
234,5-8,5=226

122,7-6,75=115,95
226-8.5=217,5

115,95-6,75=109,2
217,2-8,5=209,5

cos mi sie zdaje ze to nie mozliwe -.-
32 1 32