Odpowiedzi

2010-03-26T19:30:47+01:00
1,5kg=1500g
ilość możliwych gałek:
1500:50=30
cena 1 gałki z wiadra:
18zł:30=0,6zł

1,2:0,6=2
lody w gałkach są 2 razy droższe
2010-03-26T19:36:16+01:00
1,50 kg - 18 zł
0,05 kg - 1,20 zł
1,50 kg : 0,05 kg = 30
30 * 1,20 zł = 36 zł
36 zł - 18 zł = 18 zł
36 zł : 18 zł = 2 razy
Odp : Lody porcjowane w gałkach w 1,50 kg są 2 razy droższe niż te w pojemnikach 1,50 kg.