Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-26T22:07:03+01:00
Zad8)
0,1 = 10%
10% z 3200zł = 320zł
320zł : 8 = 40zł
odp. Jedna lekcja kosztuje 40zł
zad9)
styczeń: 3/4 z 3200zł =2400zł
luty: 70% z 3200zł = 2240zł
2400zł - 2240zł = 160zł
odp. Na jedzenie i opłaty w luty wydali o 160zł mniej niż w styczniu
zad10)
15% z 3200zł = 480zł
480zł : 12,6 = 38,095
odp. mogli kupić 38,095 litrów farby