Przetłumaczcie na język niemiecki, ale dokładnie, żebym wiedziała co znaczy, nie korzystajcie z internetu, jak ktoś nie umie po prostu niech nie robi tego zdania!! :)

Moje hobby to jest: pomaganie mamie, taniec i chodzenie na spacery. Tańczę zawsze w środy, ponieważ mam wtedy takie zajęcia. Uczę się tam tańców towarzyskich. Lubię bardzo chodzić tam, bo jest tam dużo moich znajomych z którymi mogę porozmawiać. A na spacery chodzę zawsze z rodzina w niedziele. Mam również psa z którym lubię się bawić. Jest on bardzo zabawny. Uwielbiam również chodzić do szkoły, dlatego że mogę się spotkać z przyjaciółkami, które bardzo lubię.

1

Odpowiedzi

2010-03-27T12:32:57+01:00
Meine Hobbies sind: meine Mutter zu helfen, zu tanzen und spazieren gehen. Ich tanze immer mittwochs, seitdem habe ich solche Klassen. Ich unterrichte Tänzen gibt. Ich mag, dorthin zu gehen, weil es viele meiner Freunde sind, mit denen ich reden kann. Und immer für Spaziergänge mit meiner Familie am Sonntag. Ich habe auch einen Hund, mit denen ich spielen möchte. Es ist sehr lustig. Ich liebe auch zur Schule gehen, weil ich mit Freunden, die Ich mag sehr, treffen können.
2 3 2