Odpowiedzi

2010-03-27T13:19:07+01:00
Czasami, gdy leżę na łóżku w moim pokoju i zamykam oczy widzę mój idealny pokój.
Mój wymarzony pokój byłby duży. Miałby ciemnofioletowy kolor ścian z dodatkiem brokatu. Meble byłyby koloru białego, lub jasnofioletowego. Sufit byłby koloru białego, a natomiast podłoga była by czarna. Oświetleniem zostałoby zrobione w halogeny. Muzyka jest dla mnie bardzo ważna więc na ścianach zawisły by płyty winylowe zespołów z lat sześćdziesiątych np. The Beatles. Na podłodze leżałoby mnóstwo granatowych, szarych, jasnofioletowych oraz ciemnofioletowych poduszek. Obok nich, do ściany zostałby przymocowany fioletowy Ipod, w której byłaby moja ulubiona muzyka.
Łóżko stałoby obok okna. Jego rama miałaby kolor białego lub jasnofioletowego. Nad łóżkiem znajdowałyby się cytaty moich dwóch ulubionych piosenek: `We will never sleep, 'cause sleep is for the weak` (My nigdy nie śpimy, bo sen jest dla słabeuszy), `In my field of paper flowers and candy clouds of lullaby I lie inside myself for hours and watch my purple sky fly over me` (W moim polu papierowych kwiatów I cukierkowych chmurkach kołysanki. Godzinami leżę wewnątrz siebie. I obserwuję moje fioletowe niebo unoszące się nade mną). Zostałyby umieszczone tam także słowa Kurta Cobaina które dawałby mi siłę na każdy nowy dzień. Po lewej stronie łóżka stałoby biurko, które wewnątrz oblepione zostałoby zdjęciami moich przyjaciół. W moim pokoju byłaby również garderoba. Drzwi do niej stałby pomiędzy biurkiem, a półkami na której byłoby mnóstwo fioletowych, kartonowych pudełek w białe kwiaty. Garderoba miałaby jasny kolor i byłaby przejrzysta w odróżnieniu od mojego pokoju. Zawsze panowałby w niej porządek. Na półkach w kostkę poukładane byłby rurki we wszystkich kolorach tęczy, oraz inne spodnie. Na wieszakach wisiałby moje topy, bluzki z krótkim rękawkiem, oraz bluzy. Na półkach tuż nad podłogą byłby moje buty. W zamykanej szafce znajdowałby się dodatki (biżuteria). W pokoju byłaby także spora komoda na której stałaby klatka mojego chomika, oraz ptaka. W moim pokoju również nie mogłoby zabraknąć pianina, na którym codziennie ćwiczyłabym. Pokój zawsze wypełniony byłby muzyką, oraz szczęściem. Bardzo chciałabym mieć taki pokój.

10 4 10
2010-03-27T13:19:39+01:00
W moim wymarznym pokoju powinien sie znajdować wielki telewizor plazmowy powieszony na ścianie z czerwonej tapety. Pod oknem musi być barek z batonami i piciem żebym nie musiała wychodzić do kuchni i z powrotem. łóżko wodne które by się znajdowało na przeciwko telewizora było by całe niebieskie z rybkami postawionymi na szawce zawieszonej nad łóżkiem.
7 4 7
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-27T13:59:26+01:00
Pokój w którym chciałbym zamieszkać miałby charakter młodzieżowy.W pokoju byłyby meble wygodne o prostych formach.Na jednej ze ścian znajdowało by się moje wymyślone grafiti o stanowanym kolorze.Łóżko miałoby kształt piłki nożnej,było wygodne do spania i do popołudniowego wypoczynku.Przy oknie stało by drewniane biurko.Na biurku znajdował by się mój komputer.Na ścianach znajdowałyby się zdjęcia moich ulubionych piłkarzy.
9 4 9