Odpowiedzi

2010-03-27T14:27:41+01:00
Ja 0,23 kosztują 3,49 to 0.69 kosztuje około 10,50 więc jak dodamy 10,50 do 3 , 49 to 14 zł nam wystarczy ;)
2010-03-27T14:30:11+01:00
Mniej. za jedną czwartą zapłaciła ok 3,5zł więc za ok dziewięc dziesiątych zapłaci tak ok 13 zł na moje oko ;)
pozdrawiam
2010-03-27T14:46:58+01:00
0,23=3,49 zł
0,65=x
x=0,65*3,49=2,26zł
2,26/0,23=9,82
x=9,82 zł
9,82+3,49=13,31 zł
Odp . Nie .
3 3 3