Odpowiedzi

2009-10-30T15:26:30+01:00
Ostatniego wieczoru w napięciu czekałam na rozwiązanie loterii.
Uważnie przyglądałam się wszystkich liczbom jakie zostały wylosowane, aż tu nagle... Okazało się, że wszystkie wylosowane numerki był dokładnie takie same jak na moim kuponie ! Z niedowierzeniem przetarłam oczy i wszystko sprawdziłam jeszcze raz. To było niesamowite uczucie ! Zostałam jedną z wielu, której marzenie właśnie tamtego wieczoru się spełniło !
1 3 1
2009-10-30T15:29:33+01:00
Tego nie zapomnę nigdy nawet za sto lat.Kiedy usłyszałem o wygranej nie mogłem uwierzyć, dopiero po kilkunastu sekundach oprzytomniałem. Oczy zalane były łzami szczęścia i było mi strasznie gorąco.Bardzo się wtedy denerwowałem i usiadłem.Chwyciłem za telefon i zadzwoniłem do kumpli by podzielić się tak wspaniałą wiadomością.Na mojej twarzy cały czas widniał szeroki uśmiech z zachwytu. Ogromnie się cieszyłem, a serce biło mi bardzo mocno.Myślę że się kiedyś to znowu powtórzy i będę czekał z niecierpliwością. Oczywiście każdemu tego życzę.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-30T15:30:09+01:00
Koleżanka powiedziała mi, że można wygrać 6 milionów w wielkiej loterii. Pomyślałam sobie -"a co tam, warto spróbować";, więc poszłam do sklepu kupić kupon konkursowy i skreśliłam 6 cyferek. Następnie wróciłam do domu. Gdy w telewizji nadszedł moment ogłoszenia wyników, w skupieniu oczekiwałam mojego konkursu. Maszyna losująca wybrała już 6 cyfr, prowadząca miłym głosem zaczęła wypowiadać słowa-"sześć, czternaście, dwadzieścia dwa, osiemnaście, jeden i trzynaście". Zamarłam. To były dokładnie te liczby, które wytypowałam ! Prze 3 minuty siedziałam w bezruchu z zapartym tchem. Oniemiałam z zachwytu. Wstałam i zaczęłam skakać i krzyczeć ";Aaaa ! Wygrałam ! Wygrałam 6 milionów! WYGRAŁAM ! WYGRALAM!";. Musiałam krzyczeć dosyć głośno, gdyż po chwili wbiegła moja sąsiadka z wałkiem do ciasta. Powiedziała mi, że myślała, że coś się stało, jakiś napad lub włamanie. Oznajmiłam jej co sie stało ! Skakała razem ze mną.
Następnego dnia poszłam odebrać moją nagrodę! To był mój najlepszy dzień w całym życiu !


POZDRAWIAM :)
1 4 1