×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Czy charakteryzując wspołczesną młodzież mogłbyś zacytować słowa Kochanowskiego: ,,A nie dorośli wnukowie,chylac się ku starszej głowie,

Wykną przestawać na małe, wstyd i cnote chowac w cale".
rozprawka. (ma zawierac porownanie mlodzieży na wsi i w miescie, przykłady i argumenty ze ta mlodziez jest dobra i zla, na szacunek dla doroslych,na uczciwosc cnote) TYLKO NIE Z INTERNETU! prosze o pomoc;)
1

Odpowiedzi

2009-10-30T18:20:56+00:00
Człowiek rodzi się, przeżywa dzieciństwo, dorasta i starzeje się . Ważnym etapem w życiu jednostki ludzkiej jest wiek młodzieńczy . Wtedy zaczynają się własne poglądy, własne zdanie, przeciwstawianie się naszym opiekunom.
Czy młodzież mieszkająca na wsi lub w mieście różni się między sobą?
Otóż różne są zdania . Moim zdaniem tak . Nastolatki mieszkający w mieście szybciej dorastają, chcą dorównać rówieśnikom . Zaczyna się pierwsze sięgnięcie po papierosa, alkohol lub nawet narkotyki . Buntują się . Dziewczyny w młodzieńczym wieku, chcą dorównać koleżankom w modzie . Pragną nowych ciuchów lub przedmiotów . Na wsi z pewnością tak nie ma . W szkole przeważnie jest miej osób . Młodzież tam nauczona jest pomagać rodzicom koło domu lub we własnych sadach . Wolniej dojrzewają i to im raczej sprzyja na dobre . Jednak niektóre 15-nastolatki uważają się już za wpełni dorosłych ludzi , ale się mylą wcale tak nie jest . Nie mają szacunku do dorosłych, rodziców . Ich to nie obchodzi, żyją w innym świecie .
Uważam, że powinniśmy zmienić swoje postępowanie do otaczającego nas świata . Sama jestem w młodzieńczym wieku i czasem popełniam błedy, lecz staram się je naprawić .

0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci