×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-10-30T16:34:05+00:00
Ma to do siebie że ktoś powiniwn próbowac róznych rzeczy ,nowych,eksperymentować,próbować czegoś nowego..
0 0 0
2009-10-30T17:08:18+00:00
Nakładające możliwość dotarcia do prawdy z użyciem samego rozumu z pominięciem doświadczenia, poprzez stworzenie systemu opartego na aksjomatach, z których poprzez dedukcję można wywieść całość wiedzie rozumu (logos), Eleaci zaprzeczyli wiarygodności danych zmysłowych, dowodząc ich sprzeczności z logicznym rozumowaniem i jednocześnie zapoczątkowując spór racjonalizmu z empiryzmem. Eleata Parmenides pierwszy świadomie zastosował rozumowanie dedukcyjne, i utożsamiając myśl z bytem zbudował pierwszy system filozofii racjonalistycznej. Demokryt próbował

Myślenie jest motorem wszystkich wynalazków takich jak komputer, telewizor, telefon komórkowy, samochód, Internet czy samolot.
Drugim argumentem potwierdzającym ją jest fakt, że gdyby nie myślenie świat by nie istniał. Rozwój techniki, nowych metod leczenia na przykład laser, wszczepianie zastępczych organów ludzkich jest wynikiem twórczych myśli ludzkich.
Co wspolnego ma powiedzenie mysle wiec jestem z okresleniem razjonalizm To to że z logicznym rozumowaniem i jednocześnie myślenie jest zdaniem poznanie zmysłowe , dotyczy tylko zjawisk, ma charakter i wymaga pomocy rozumu, wyprzedzającego i współdziałającego w poznaniu zmysłowym. poznanie zmysłowe dostarczała rozumowi niezbędnego materiału do rozumowania.
1 5 1
2009-10-30T19:11:51+00:00
Zdanie to ma wiele wspolnego z racjonalizmem dlatego ze racjonalizm to realne myslenie rozumowanie komunikowanie sie jest to poglad na swiat takim jakim go widzimy dobrze przemyslane i wypowiedziane wypowiedzi swiadcza otym ze kazdy czlowiek jest istota rozumna ima prawo wyrazania swoich uczuc i emocji
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci