Odpowiedzi

2010-03-28T15:14:30+02:00
6*4/2=12(m2)
12*4=48
48*19=912
odp.: kosztuje 912 zł.

2010-03-28T15:27:01+02:00
2*(5*4)=2*20=40m2
2*(6*4)=2*24=48m2
40m2+48m2=84m2
88m2*19zł=1672zł
2010-03-28T15:39:32+02:00
6*4/2=12(m2)
12*4=48
48*19=912
odp.: kosztuje 912 zl.
Mam ten sam test za który dostałam 5 także masz to dobrze ;-)