Odpowiedzi

2010-03-28T19:17:25+02:00
Proszę o napisanie treści zadania do równania :3x-4=8

Jacek kupił 3 opakowania jabłek. Po dwa jabłka dał mamie i tacie. Zostało mu 8 jabłek. Ile owoców miało jedno opakowanie?

chyba nic prostrzego się nie da ;P
1 5 1
2010-03-28T19:17:46+02:00
Pani Kunegunda kupiła 3 batony i lizaka za 4 zł. Zostało jej 8 zł. Ile kosztował jeden baton?