Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-03-28T20:07:03+02:00
Za drugi gatunek węgla zapłacił 80 złotych
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-28T20:08:09+02:00
240zł : 3 = 80zł

za drugi gatunek zapłacił 80 zł