×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Zapytaj twoich najbliższych, jak słuchaja boga. Co im przeszkadza Słuchac Boga? powiedz im, co jest pomocą w słuchaniu Boga.

3

Odpowiedzi

2009-10-31T12:31:36+00:00
Moim zdaniem ludzie nie słuchaja Boga bo zdarzają się im przykre sytuacje. Wtedy nasza wiara powoli się wyczerpuje. przestajemy nie tylko sluchac boga ale i w niego wierzyc. aby wciaz byc blisko niego potrzebna do tego jest nam codzinna modlitwa. nalezy tez chodzic do kosciola i przyjmowac cialo boze. wiara w boga moze nam pomoc w trudnych sytuacjach. Kazdy z nas zostanie predzej czy pozniej wysluchany.
1 5 1
2009-10-31T13:21:36+00:00
Przeszkadza im świat, pieniądze, praca, inni koledzy, rozrywka przez to nie mają czasu czytać Słowa Bożego a co za tym idzie słuchać Boga ponieważ On przemawia głównie przez Swoje Słowo.

Nie zgadzam się wypowiedzią poprzedniczki ponieważ kiedy cierpimy wychodzi na jaw czy mamy wiarę a nie tracimy ją.
1 4 1
2009-10-31T14:15:27+00:00
Ja osobiście uważam że każda z moich poprzedniczek ma trochę racji, ponieważ czasami jest tak że w życiu zdarza nam się przykra sytuacja np. ciężka choroba naszego dziecka. Wtedy modlimy gorąco się do Boga by uzdrowił nasze dziecko , by znów było radosne i pełne życia. Nie zawsze Bóg tak chce i wtedy takie sytuacje sprawiają że ludzie tracą wiare w Boga ponieważ on nie wysłuchał ich modlitw.
Ludzie czasami też nie sluchają Boga ponieważ zajmuja się czymś innym , np. mężowie wolą poogladac Formułe 1 niż iść do kościoła i posłuchac słowa Bożego. Może gdyby na świecie nie było telewizji , komputerów i innych rozrywek ludzie inaczej by postępowali.
1 5 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci