Odpowiedzi

2010-03-29T13:49:56+02:00
18,40zł=1kg
b]0,25kg×18,40=4,60zł
a]0,5kg×18,40=9,20zł
c]10dag=0,1kg×18,40=1,84zł
d]¾kg=0,75kg×18,40=13,80zł
e]1½kg=1,5kg×18,40=27,60zł
f]1,05kg×18,40=19,32zł
174 4 174
2010-03-29T13:51:24+02:00
A) 0,5*18,4=9,20zł
b) 0,25*18,4=4,60zł
c) 1/10*18,4=1,84zł
d) 3/4*18,4=13,80zł
e) 1,5*18,4=27,60zł
f) 1,05*18,4=19,32zł
23 3 23
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-29T13:53:23+02:00
A)pół kilograma sera:

18,40 : 2 = 9,20 zł

b)ćwierć kilograma sera:

1/4 * 18,40 = 4,60 zł

c)10 dag sera:

18,40 : 10 = 1,84 zł

d)¾ kg sera

0,75 * 18,40 = 13,80 zł

e)1 ½ kg sera

1,5 * 18,4 = 27,60 zł

f)1,05 kg sera:

1,05 * 18,40 = 19,32 zł


liczę na naj ;)
70 4 70