Odpowiedzi

2010-03-29T14:59:18+02:00
5930 - 600 = 5330
5330zł : 26 = 205zł

odp:każdy z 26 uczniów zapłaci 205 zł.
2010-03-29T14:59:38+02:00
(5930zł-600 zł):26=5330zł:26=205 zł
odp. Każdy z uczniów zapłaciłby 205 zł.
2010-03-29T15:01:12+02:00
5930-600=5330
5330/26=205 (zł)