Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-29T16:32:26+02:00
1 3/4=9,80
1=x
9,80/ 7/4=39,20/7=5,60
1kg kosztuje 5,60 zl
2010-03-29T16:34:16+02:00
1,75kg - 9,8zł
1 kg - x

x = 1*9,80 / 1,75 = 5.60

odp. Jeden kilogram winogron kosztuje 5,60 zł.
2010-03-29T16:38:38+02:00
9,8* 1/3=3,26
9,8 - 3,26= 6,24
zapłacona za 1 kilogram 6,24