Odpowiedzi

2010-03-29T20:35:37+02:00
25 dag=0,25kg
0,25*31,20=7,80 zł
4,35*3=13,05zł
7,80+13,05=20,85zł
Odp.:Zapłacił 20 zł 85 gr.
14 4 14
2010-03-29T20:45:31+02:00
1kg=100dag 0,25*31,2zł= 7,8zł 4,35zł*3=13,05zł
13,05zł+7,8zł=20,85zł Odp:Zapłacił 20,85 złoty za słodycze.
2 2 2