Odpowiedzi

2010-03-30T14:02:56+02:00
Moim wymarzonym przedmiotem jest laptop.
Znajduje się on w centralnym punkcie mojego biurka. Jest czarny z elementami koloru srebrnego. Firma Asus. Spędzam na nim większość czasu , czy to korzystając z internetu , który pomaga mi w pracach domowych czy dla rozrywki : grając, słuchając muzyki , oglądania filmów.
6 4 6
2010-03-30T14:06:27+02:00
[akapit]Wymarzonym przedmiotem, a zarówno takim, który przypomina mi wakacje jest huśtawka. Jest ona bardzo ważną zabawką.
[akapit] Huśtawka została zawieszona na drzewie przy pomocy solidnych sznurów. Jej głównym elementem jest deska w kształcie prostokąta, która ma gładką powierzchnie z wyjątkiem ścianek bocznych.
[akapit] Sznurki są koloru białego, ale w przyszłości zamierzam je pomalować. Siedzenie jest pomalowane na brązowo, jednak są uwzględnione na nim jaśniejsze słoje.
[akapit] Myślę, że ta huśtawka jest wyjątkowa, ponieważ zrobiłam ją razem z koleżanką. Gdy mamy wolny czas huśtamy się na niej lub siedzimy i rozmawiamy. Czasami zapraszamy inne dzieci z osiedla.
Razem z Agą jesteśmy dumne, że wymyśliłyśmy zrobienie tej huśtawki. Bardzo nam się ona podoba i cieszymy się, że możemy z niej korzystać kiedy tylko chcemy.
1 3 1