Odpowiedzi

2010-03-30T14:27:02+02:00
6*4/2=12(m2)
12*4=48
48*19=912
Odp:Kosztuje 912 zł.

Licze na najlepsze:).
1 1 1
2010-03-30T14:27:23+02:00
2 x (5 x4)=2 x 20=40m²
2 x (6 x4)=2 x 24=48m²
40+48=88m²
88m² x 19zł=1672zł
1 1 1