Odpowiedzi

  • ewer
  • Początkujący
2010-03-30T16:34:46+02:00
0,2kg * 24,5zł=4,9zł
1 1 1
  • Użytkownik Zadane
2010-03-30T16:35:21+02:00
24,50 zł.-----1kg
x-------0,2kg

x=4,9 zl
1 1 1
2010-03-30T16:36:15+02:00
1kg = 24,50zł
0,20kg = xzł
x=0,20*24,50
x=4,90zł
1 5 1