Odpowiedzi

2010-03-30T16:43:56+02:00
  • RQ7
  • Rozwiązujący
2010-03-30T16:44:34+02:00
0,35 - 9,94
1 - x

x = 9,94/0,35 = 28,4

Odp: 1 kg szynki kosztuje 28 zł i 40 gr.
7 4 7
2010-03-30T16:57:12+02:00
0,35kg = 9,94
1kg = xzł

0,35x=9,94|:0,35
x=28,40zł
2 4 2