Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-04-01T04:20:02+02:00
8 x 0,30 = 2,40 - cena bułek
2 x 0,50 = 1,00 - cena rogali
Razem zapłaciła 3,40 zł
Gdyby kupiła:
2 x 0,30 = 0,60 -cena bułek
8 x 0,50 = 4,00 -cena rogali
to razem zapłaciłaby 4,60 zł, czyli o 1,20 zł więcej