Witam :-)

Potrzebuję recenzję pozytywną i negatywną książki pod tytułem "Hobbit - czyli tam i z powrotem". Recenzje mogą być krótkie i muszą się w nich znaleźć wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Będę wdzięczny za pomoc :-)

1

Odpowiedzi

2010-03-30T17:32:08+02:00
Autorem ksiązki pt. Hobbit czyli tam i z powrotem jest John Ronald Reuel Tolkien. Pisarz ten uważany jest za jednego z najlepszy z filologów swych czasow.Hobbit zaliczana jest do powieści przygodowej . Tręscia jest wędrowka głownego bohatera czyli Bilba z krasnoludami i Thorinem w poszukiwaniu skarbu , który posiadł smok Smaug . Jest bardzo wciągająca . Można wymienić wiele wątkow , jakie wystepują w tej powiesci .
Bilbo jest milym i sympatycznym hobbitem , jednym z najlepszych bohaterów sposród krasanoludów . Ganadalf, spotrzegany jest jako ojciec wszystkich . Czuwał nad wszystkim i pomagał załodze w trudnej sytuacji . Wraz ze zmiana akcji zmienia sie osobowosc Bilba . Staje sie odwazny , bardzo inteligenty.Opisy przyrody zostały bardzo ciekawie opisane , bardzo mi sie spodobały . takze polecam bardzo te ksiazke , bo jest wciagajaca.
1 5 1